Rozhodli ste sa, že by ste chceli použiť prírodné materiály vo svojom dome, byte, či inej stavbe a nie ste si istí, či je to vhodné, koľko to stojí, prípadne sa chcete dozvedieť viac o možnostiach použitia?

  • Ak vyplníte niektorý formulár, pošlem vám orientačnú cenovú ponuku. Každá stavba je individuálna, preto následnou komunikáciou treba doladiť návrh a detaily, čo môže výrazne ovplyvniť konečnú cenu.
  • Môžeme si dohodnúť obhliadku s konzultáciou. Posúdim vhodnosť použitia vybraného materiálu, pripravenosť podkladu, navrhnem postup prác.  Môžem vám zároveň sprostredkovať konzultácie kolegov z iných remesiel (tesárov, peciarov, architektov…) s ktorými spolupracujem. Obhliadkou stavby sa snažím napasovať výsledok na vaše predstavy, dostatočne vás informovať o vybranom materiáli. Zároveň zabezpečiť pripravenosť stavby pre dohodnuté práce. Predchádzame tým následným komplikáciám a práca potom ide “ako po masle”.
  • Cena obhliadky je 20€/hod. a cestovné náklady 0,70€/km. V prípade následnej realizácie cenu za čas strávený obhliadkou či konzultáciou odpočítam z konečnej ceny práce (čiže je obhliadka zdarma, len za cestovné náklady).